вівторок, 14 серпня 2018 р.

Фестиваль педагогічних ідей: нові ідеї, здобутки, відкриття

Шановні педагоги! 
Незабаром ми з вами зустрінемось на Фестивалі педагогічних ідей з проблеми "Інформаційно-освітнє середовище регіону в умовах впровадження Закону України "Про освіту" та Концепції "Нова українська школа".
Фестиваль - це своєрідний майданчик для обговорення найбільш важливих педагогічних здобутків і аналізу практичних рішень у сфері освіти;
- це можливість взяти для себе нові ідеї, зарядитися натхненням від тренерів та колег, перейняти кращі розробки і поділитися своїми відкриттями.

Особливості фестивалю:
1. Перший і єдиний такого роду проект, який сприяє підвищенню знань і розвитку сфери освітніх послуг.
2. У фестивалі візьмуть участь працівники нашого комунального закладу "Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського", досвідчені педагоги, творча молодь, а також усі, хто готовий поділитися своїми знаннями й отримати нові.
3. Усі виступи та проекти ґрунтуються суто на досвіді лекторів і мають практичний характер. Програма планується таким чином, щоб теорія відразу ж перетворювалася на практику.
4. Для педагогів — можливість познайомитися з колегами та налагодити співпрацю для досягнення максимальних результатів своєї діяльності.

Немає коментарів:

Дописати коментар