середа, 29 серпня 2018 р.

Фестиваль педагогічних ідей відбувся


28 серпня 2018 року відбувся Фестиваль педагогічних ідей із проблеми "Інформаційно-освітнє середовище регіону в умовах впровадження Закону України "Про освіту" та Концепції «Нова українська школа". 
Фестиваль - це своєрідний майданчик для обговорення найбільш важливих педагогічних здобутків і аналізу практичних рішень у сфері освіти; це можливість взяти для себе нові ідеї, зарядитися натхненням від тренерів та колег, перейняти кращі розробки і поділитися своїми відкриттями.
У відкритті Фестивалю взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Мороз, голова районної ради Вадим Спіктаренко, секретар Компаніївської селищної ради
об’єднаної територіальної громади Юрій Панасюк та працівники комунального закладу "Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського".
На Фестиваль прибули понад 200 делегатів, які представляли заклади загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти району. 
Кращих освітян району було нагороджено Грамотами районної державної адміністрації, районної ради, Грамотами і Подяками відділу культури, туризму, культурної спадщини, освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Дипломами управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації. 
Після завершення відкриття Фестивалю учасники продовжили роботу в локаціях, де мали можливість познайомитися з колегами та налагодити співпрацю для досягнення максимальних результатів своєї діяльності. 
Усі виступи та проекти ґрунтувались суто на досвіді спікерів і мали практичний характер. Програма спланована таким чином, щоб теорія відразу ж перетворювалася на практику.

Немає коментарів:

Дописати коментар